+38 (067) 184 17 31

Блоки Золтана Дьєнеша - прекрасний спосіб розвитку логічного мислення

27 Серпня 2018

Ігри для дітей до 7 років можуть і повинні стимулювати розвиток логічного мислення. Саме до класу розвиваючих ігор для дошкільнят належить набір блоків, розроблений угорським психологом та математиком Золтаном Дьєнешем.

читати

Рахункові палички Кюізенера: переваги сучасної дидактичної гри

2 Березня 2018

Це прекрасний спосіб переходу від конкретного мислення до абстрактного, адже, з одного боку, палички є практичними предметами, їх можна потримати в руках, виміряти довжину, користуватися ними при лічбі. Тобто мова йде про конкретні поняття. З іншого боку, цей дидактичний матеріал символізує числа, які є абстрактними поняттями.

читати

Про математику - максимально доступно

1 Березня 2018

Математика - наука, яка багатьом людям здається надзвичайно складною. Це пояснюється тим, що для розв’язання завдань з математики слід проявити логічне мислення, вміння зосереджуватися на абстрактних поняттях, а також гарну пам’ять на формули. Спростити вивчення математики дозволяє застосування дидактичних матеріалів.

читати

Танграма - творчість і логіка для дітей та дорослих

27 Серпня 2017

Танграм - старовинна китайська головоломка, яка вже не одну сотню років популярна у різних куточках світу. Її популярність пояснюється насамперед тим, що виготовити набір нескладно - досить розрізати за шаблоном картон або шматочок фанери. А розважатися з набором можуть люди різного віку, і кількість фігур, які можливо скласти з базових компонентів, надзвичайно велика.

читати
Торговий дім «Едельвейс і К»
м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17 21000 Вінниця
+38 (067) 877 14 41 +38 (067) 184 17 31

Please, enter a valid value