+38 (067) 184 17 31

Про математику - максимально доступно

1 Березня 2018

Математика - наука, яка багатьом людям здається надзвичайно складною. Це пояснюється тим, що для розв’язання завдань з математики слід проявити логічне мислення, вміння зосереджуватися на абстрактних поняттях, а також гарну пам’ять на формули. Спростити вивчення математики дозволяє застосування дидактичних матеріалів.

Математика стане легшою, якщо під час її вивчення дитина буде відчувати різноманітні емоції, а ланцюжок стійких асоціацій стане відповіддю на непросте питання "Як розвинути памʼять?".

До дидактичних матеріалів,що посприяють легкому засвоєнню матеріалу, належить насамперед наочність, завдяки якій дитина засвоює формули, теореми та інші математичні поняття, застосовуючи зір. Створення наочних засобів передбачає продуману комбінацію форм та кольорів - це допоможе привертати та утримувати увагу під час занять.

Існують дидактичні матеріали, які діти використовують для обрахунків - це лічильні або рахункові палички, рахівниці та інші засоби. У випадку застосування такого приладдя разом з дрібною моторикою поліпшуються й нейронні зв’язки, що посприяє розвитку мислення.

Інший клас дидактичних матеріалів - розвиваючі ігри. Жодні поради учням не будуть настільки ефективні, як подача матеріалів і завдань в ігровій формі. Розвиток логічного мислення та розвиток памʼяті можуть стати розвагою, а якщо в математичних іграх беруть участь кілька дітей, то відчуття конкуренції спонукатиме досягати більших висот.

Особливо важливий такий підхід до вивчення математики для людей, які мають так званий гуманітарний склад мислення. Для них не існує проблеми, як тренувати памʼять, якщо мова йде про вірші, проте їм непросто дається вивчення формул. Тільки емоції та асоціації спрощують полегшать для таких людей процес опанування точними науками.
Торговий дім «Едельвейс і К»
м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17 21000 Вінниця
+38 (067) 877 14 41 +38 (067) 184 17 31

Please, enter a valid value